telewizjabaner011

W pełnej ofercie znajdziesz 300 kanałów, w tym aż 141 w jakości HD
Masz do wyboru 4 pakiety podstawowe, pakiety tematyczne oraz pakiety premium:

Telewizja cyfrowa HD, Pakiety Podstawowe, Tematyczne i Premium.

Pakiet zawiera 205 kanałów w tym 108 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.


W PREZENCIE PAKIET PREMIUM FILMBOX HD

Dla nowych i przedłużających umowę abonentów. Przez cały okres umowy terminowej.

Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 191 kanałów w tym 95 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.


W PREZENCIE PAKIET PREMIUM FILMBOX HD

Dla nowych i przedłużających umowę abonentów. Przez cały okres umowy terminowej.

Ekonomiczny pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 138 najpopularniejszych kanałów w tym 65 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych.
W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych.

Najtańszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 76 kanały w tym 38 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych.
W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.

Pakiety Tematyczne
Jeszcze więcej dobrej telewizji!

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, odwiedzania strony www, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię tematyczne . Gotowe!

Zobacz Pakiety Tematyczne.

Pakiety Premium
Telewizja bez ograniczeń

Pakiety telewizyjne z sekcji premium to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów kina i sportu. Kanały, które zawarte są w poszczególnych pakietach, gwarantują łatwy dostęp do najświeższych i najpopularniejszych premier filmowych, seriali, a także relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie.

Kanałami premium można wzbogacić podstawowe telewizyjne pakiety Wielotematyczne za pomocą oprogramowania kablówki JAMBOX, czyli tzw. zamówienia z pilota. Można zrobić to w dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży - klikasz i za chwilę oglądasz wybrany pakiet.

Zobacz Pakiety Premium.